competition_info=""

logo

ŻYJ AKTYWNIE

Jak świetnie wyglądać latem? Mamy na to sprawdzone sposoby!

Słońce grzeje coraz mocniej, a Ty nadal w swetrze lub w bluzie, bo zimą było zimno i pozwoliłaś sobie na więcej kalorii. Efekty widać, a właściwie nie widać, bo są przykrywane ubraniami. Jest sposób, by tych niechacianych efektów się trochę pozbyć i nie nabawić się odparzeń. 

Pierwszy krok to odstawienie zimowego menu, czyli np. gorącej czekolady czy tłustych potraw. Postaw na zdrową dietę. Nie musisz wykluczać z jadłospisu produktów smacznych. Przekonaj się, ilu ciekawych potrwa, zdrowych i pysznych nie zauważałeś zza talerza z legendarnym już kotletem i zieminiakami. Możesz skorzystać z internetu lub z porady dietetyka. Ważne, by Twoj lodówka zmieniła zawartość.

Dieta nie da rezultatów bez aktywności fizycznej. Leżenie na kanapie oraz składanie i rozkłdanie koca do tego się nie zalicza. Siłownia, zajęcia fitness, basen, tenis, rolki, rower, trening z użyciem taśm rehabilitacyjnych lub swiss bal, ćwiczenia na świeżym powietrzu lub w domu – każda z tym form, w połączeniu z odpowiednio dobraną dietą sprawi, że twoje ciało zacznie się zmieniać. Nie kosztuje to wiele, bo możesz ćwiczyć nawet w domu lub na świeżym powietrzu. 

Warto przy tym pamiętać o jeszcze jednej rzeczy. Aby świetnie wyglądać latm, pracę nad sobą należy rozpocząć już zimą, ale to nie znaczy, że teraz trzeba odpuścić i czekać aż nadejdą mrozy. Każdy dzień zwłoki to o kilka dni odłożony termin uzyskania idealnej sylwetki. 

Żródło: https://potreningu.pl/articles/2898/forma-na-lato--ostatni-moment-by-o-nia-zawalczyc

  • OCEŃ

REKLAMA

}