competition_info=""

logo

Z ŻYCIA GWIAZD

Wojna Chodakowskiej i Krupińskiej  na Instagramie. Topór już podobno został zakopan

W ostatnim odcinku show ,,Dance, dance, dance" Ew Chodakowska lekko zaczepiła Paulinę Krupińską, krytykując jej podejście do treningów. Miss poczuła się urażona i odpowiedziała trenerce fitness. Wywiązała się z tego wojenka na Instagramie. Włączyli się w nią inni uczestnicy programu.

 

Wszystko zaczęło się od... wpisu Krupińskiej. Która zachęciła do oglądania programu, sugerując przy tym dość wyraźnie, że Ewa Chodakowska wyrządziła jej sporą przykrość. Widzowie zasiedli przed telewizorami, a po obejrzeniu odcinka mogli śledzić dogrywkę kłótni na Instagramie. Fani jednej i drugiej pani sprzeczali się, która z nich przesadziła bardziej.

 

W końcu do konfliktu postanowiła odnieść się sama Chodakowska. Podkreśliła, że nigdy nie miała na celu obrażania Krupińskiej, ani żadnej innej kobiety, ale dodała, że Paulina zmanipulowała jej wypowiedź, a do tego nie mówiła prawdy na temat swojego pękniętego żebra. Chodakowska miała usłyszeć od lekarzy pracujących przy show, że Krupińskiej nic nie dolega, a kontuzja jest raczej wytworem jej wyobraźni.

 

W obronie Chodakowskiej stanęła m.in. Marcelina Zawadzka. "Pani Chodakowska swoim chamskim i poniżej wszelkiej krytyki komentarzem w stronę Pauliny Krupińskiej tylko udowodniła, że nie zależy jej na sile kobiet, na wspieraniu ich, tylko na własnym samopoczuciu Bo inaczej niż zwykłą zawiścią, babska zazdrością i chęcią dowalania Paulinie tego nie umiem wytłumaczyć" - napisała jedna z internautek. "Proszę jeszcze raz obejrzeć odcinek np na VOD, tam pada barzo kluczowe zdanie "i wszystko zdawałoby się przychodzi całkiem łatwo" uważam, że to zdawałoby się było o tym jak inni mogą to widzieć - a tak nie jest, wierzę i wiem, że Ewa to miała na myśli, to jest wręcz przeciwne do krytyki" - napisała Zawadzka.

 

W dyskusję włączył się Rafał Maserak, zwracając się do Ewy Chodakowskiej, jurorki show. "Niemal wszyscy uczestnicy cenimy Wasze uwagi, takimi jakie są. Bez szukania dziury w całym i czepiania się słów, które nigdy nie padły. Jesteście dobrymi ludźmi, którzy nie krzywdzą innych swoimi ocenami, bo one nigdy nie są krzywdzące. Chyba, że ktoś zrozumie je inaczej, na co nie masz wpływu. PS. Jestem obolały, ale cały, tak jak wszyscy uczestnicy. Jak na razie nikt z nas nie miał połamanych czy pękniętych żeber i mam nadzieję, że tak pozostanie" - napisał tancerz, sugerując też, że Krupińska nie miała poważnych problemów z żebrem.

 

Znalazły się też wpisy poparcia dla Krupińskiej, ale nie były to głosy osób z programu. 

 

Ale dziś tańczyłaś!!! - napisała Sonia Bohosiewicz. - A ta chuda tak Ci... ech... przeca to zabawa, a tam takie na poważno...

 

Moja cudowna! Byłaś świetna! - skomentowała z kolei wpis Krupińskiej Klaudia Halejcio.

 

Wojenka już jest przeszłością. Tak wynika z kolejnego wpisu, w którym Krupińska informuje, że miedzy nią a Chodakowską topór wojenny został zakopany. 

 

http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24537194,chodakowska-zarzuca-krupinskiej-manipulacje-po-czyjej-stronie.html

 

  • OCEŃ

REKLAMA

Zdjęcie reklamy
}