competition_info=""

logo

Z ŻYCIA GWIAZD

Szalone lata 80-te na urodzinach u Agnieszki Radwańskiej. Isia błyszczała, Stefano wymiatał na parkiecie

Agnieszka Radwańska świętowała niedawno 30. urodziny i zorganizowała wystrzałową imprezę. Nie zabrakło na niej gwiazd, a na parkiecie brylował Stefano Terrazzino.

 

Radwańska, która już zakończyła karierę tenisową, postanowiła z okazji 30. urodzin zorganizować huczną imprezę. Zaprosiła na nią poznanych w ,,Tańcu z gwiazdami" tancerzy z jej partnerem w show, czyli Stefano Terrazzino. Nie zabrakło też takich postaci jak: jej siostra Ula Radwańska, aktorka Małgorzata Socha czy modelka Natalia Uliasz.

 

Przyjęcie było zorganizowane w stylu lat 80-tych IXX wieku. Goście musieli się przebrać i wszyscy wywiązali się z zadania bez zarzutu. Wiele osób postawiło na kolorowe stroje i kiczowate dodatki, które w tamtych czasach były bardzo modne. Nie zabrakło dzwonów, dużych okularów i plastikowej biżuterii. Sama Agnieszka włożyła ,,małą czarną", a na uszach miała duże kolczyki-kule dyskotekowe. Do tego duży czerwony kwiat wpięty we włosy. 

 

Isia błyszczała, a na parkiecie szalał Stefano Terrazzino, który tańczył z kolejnymi partnerkami i nie tracił sił podczas wygibasów. Gwiazdy bawiły się do takich hitów jak "U Can't Touch This" MC Hammera czy "I Feel Good" Jamesa Browna.

 

http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24536658,agnieszka-radwanska-swietowala-30-urodziny-na-imprezie-pojawilo.html

  • OCEŃ

REKLAMA

Zdjęcie reklamy
}