competition_info=""

logo

Z ŻYCIA GWIAZD

Poruszające zdjęcie opublikowane przez Martynę Wojciechowską poruszyło ludzi. „Świat nie jest sprawiedliwy”

Poruszające zdjęcie opublikowane przez Martynę Wojciechowską poruszyło ludzi. „Świat nie jest sprawiedliwy”

 

Martyna Wojciechowska opublikowała niedawno w sieci zdjęcie chłopca chorego na raka. Poruszyła tym fanów, którzy komentowali, że świat nie jest sprawiedliwy.

 

Sama Wojciechowska napisała od razu: "Nie mam śmiałości powiedzieć, że mam w życiu jakiś problem". Znana podróżniczka od lat angażuje się w akcje charytatywne i porusza ważne społecznie kwestie. Jest członkinią Polskiej Akcji Humanitarnej i honorową ambasadorką WWF Polska. Była też zaangażowana w budowę kliniki hematologii dziecięcej "Przylądek Nadziei" we Wrocławiu. Potrafiła przeznaczyć 50 tysięcy złotych na budowę kliniki onkologicznej oraz założyłą fundację UNAWEZA, która wspiera bohaterki jej programów Kobieta na krańcu świata.

 

W ostatnich dniach Wojciechowska wrzuciła do siebie poruszający post opatrzony zjęciem chorego chłopca i jego siostry. I napisała: "ZATRZYMAJ SIĘ… Nowotwór to choroba, z którą zmaga się cała rodzina i bliscy. Dzień po dniu. Mama tych dzieci uwieczniła moment, na którym zaledwie kilkuletnia dziewczynka wspiera swojego czteroletniego brata podczas wymiotowania po kolejnej dawce chemioterapii. Nie mam śmiałości powiedzieć, że mam w życiu jakiś problem. Nie mam. Najważniejsze, że moje dziecko jest zdrowe…"

 

Internauci nie kryli poruszenia: "Dlaczego ciągle zapominamy, żeby cieszyć się chwilą?", "To prawda, największą wartością jest zdrowie", "To bardzo przykre... Świat jest niesprawiedliwy. Serce pęka", "Czasami musimy zobaczyć tak smutną sytuację, żeby zrozumieć, że mamy wszystko"

 

https://www.pudelek.pl/martyna-wojciechowska-opublikowala-wstrzasajace-zdjecie-chlopca-chorego-na-raka-fani-poruszeni-swiat-jest-niesprawiedliwy-6448129962571393a

  • OCEŃ

REKLAMA

}