competition_info=""

logo

Z ŻYCIA GWIAZD

Magdalena Cielecka czeka na kolejne role. Uważa, że polskie kino się zmienia, ale to jeszcze nie to!

Magdalena Cielecka czeka na kolejne role. Uważa, że polskie kino się zmienia, ale to jeszcze nie to!

 

Magdalena Cielecka zagrała w swojej karierze kilka poważnych ról. Rozpoznawalna aktorka trochę żałuje, że nie było tego do tej pory więcej, ale z kierunku, w którym idzie ostatnio polskie kino, jest zadowolona. Czeka jednak na więcej.

 

47-letnia Cielecka nie boi się żadnych wyzwań. Pracowała przy kilku ciekawych wyzwaniach, także u Patryka Vegi, a swego czasu w jednym z wywiadów mówiła, że chętnie zagrałaby matkę Madzi lub Adolfa Hitlera.

 

Cielecka niedawno zdobyła laur w Plebiscycie Róże Gali 2019 w kategorii FILM za rolę w "Ciemno, prawie noc". Nie ukrywała radości, bo ostatnio gra tylko w teatrze. Przy okazji podzieliła się z dziennikarzami swoimi spostrzeżeniami w sprawie polskiego kina. Cielecka docenia rozgłos polskich produkcji na zagranicznych festiwalach, jednak dodaje, że jeszcze wiele rzeczy musi się zmienić. Aktorka chciałaby, aby pojawiało się jeszcze więcej ról dla kobiet oraz powstawały ciekawsze scenariusze.

 

https://www.pudelek.pl/magdalena-cielecka-szczerze-o-polskim-kinie-moglyby-byc-lepsze-scenariusze-wiecej-rol-dla-kobiet-6448178293586049a

  • OCEŃ

REKLAMA

}