competition_info=""

logo

Z ŻYCIA GWIAZD

Krychowiak o polskiej porażce na MŚ!

Reprezentacja Polski rozpoczęła udział w MŚ 2018 od porażki z Senegalem. Wpadkę Biało-Czerwonych z reprezentacją z Afryki świetnie skomentował na Instagramie brat Grzegorza Krychowiaka, Tomasz.

Brat reprezentanta Polski oglądał mecz mundialu w Rosji w gronie bliskich i przyjaciół w Kołobrzegu. Po porażce Tomasz Krychowiak skomentował wynik na Instagramie. W krótkich i prostych słowach.

Jak to jest? Polska strzeliła dwie bramki i przegrali - napisał brat Grzegorza Krychowiaka. Odniósł się tym samym do samobójczego gola Thiago Cionka na 1:0 dla Senegalu.

Polacy przegrywali do przerwy, a w II połowie po błędzie m.in. Grzegorza Krychowiaka, który źle zagrał w kierunku swojej bramki, stracili drugiego gola. O tym Tomasz Krychowiak już jednak nie wspomniał.