competition_info=""

logo

Z ŻYCIA GWIAZD

Gwiazdy serii o Harrym Potterze mają się ku sobie? „Chodzili na randki, widziałem”

Gwiazdy serii o Harrym Potterze mają się ku sobie? „Chodzili na randki, widziałem”

 

Grali razem w serii o Harrym Potterze, a teraz mają romans? Emma Watson jest w związku z Tomem Feltonem? Plotki o romansie filmowych Hermiony i Draco skomentował Rupert Grint, który grał Rona Wesleya.

 

29-letnia Emma Watson stroni od celebryckiego życia, ale nie zawsze uda się jej uciec z pierwszych stron gazet i krzykliwych tytułów portali. Te uaktywniają się głównie, gdy uznawana za inteligentną, szlachetną i dobroduszną aktywistka, zdradza chociaż zalążki tego, że ma nową miłość.

 

Ostatnio pojawiły się informacje, że Emma spotyka się  z inną gwiazdą Harry'ego Pottera, Tomem Feltonem. Aktorzy nie komentują plotek, ale do zwierzeń sprowokowano Ruperta Grinta, aktora, który w serii o Harrym Potterze zagrał Rona Wesleya.

 

W rozmowie z Entertainment Tonight aktor zdementował, jakoby Emmę i Toma łączył dziś romans, jednocześnie przyznając, iż swego czasu mieli się ku sobie.

 

O tak, widziałem, że chodzili na randki - powiedział. Zawsze było coś między nimi, aż iskrzyło. Nie chcę tu nic sugerować... Ale byliśmy dzieciakami. To było jak podwórkowy romans - dodał.

 

https://www.pudelek.pl/rupert-grint-potwierdza-plotki-o-romansie-emmy-watson-i-toma-feltona-zawsze-bylo-cos-takiego-miedzy-nimi-az-iskrzylo-6448425508755585a

  • OCEŃ

REKLAMA

}