competition_info=""

logo

Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska odpowiada krytykom!

Anna Lewandowska wywołała niedawno burzę w internecie. Opublikowała zdjęcie, na którym jej trening ogląda córka Klara. Internautki wyłapały pewien szczegół i zaczęły komentować. Jedna odpowiedź znanej fitnesski zamknęła sprawę. 

Lewandowska postanowiła zabrać Klarę na swój trening. Córeczka oglądała mamę w akcji, a dowodem na to było zdjęcie zamieszczone na Instagramie.

Wszystko byłoby ok, gdyy nie pewien fakt, na które uwagę zwróciły bacznie przyglądające się internautki. Wielu nie spodobał się sposób siedzenia dziewczynki. Zatroskane matki zaczęły wytykać błąd Lewandowskiej.

Ania, tak nie powinna mała siedzieć, bo sobie kolana wykrzywia - napisała jedna z nich.
 

"Siad W" jest zmorą każdej mamy z raczkującym dzieckiem, bo może powodować trudno odwracalne wady postawy.
Takie zdjęcia propagują niewłaściwe rzeczy, a wszystkie fanki zaraz to popierają - dodała inna.

- Taka IDOLKA jak Anka powinna kontrolować to, co wrzuca, nie tylko pod względem żywienia, ale też pod względem rzeczy związanych z dziećmi. Nie dziwię się, że ludzie zwracają uwagę na buty i siad Klary. Jak coś wrzucisz - przemyśl. Bo naśladuje Cię tysiące osób. Szkoda, byś propagowała rzeczy złe i niewłaściwe - apelowała następna.
 

- To prawda. Nieodpowiedzialna matka - wtórowała kolejna.

Anna Lewandowski nie przejęła się głosami krytyki i szybko wyjaśniła całą sprawę, kończąc burzę. - Klarunia usiadła tak przez chwilę, akurat tego pilnuję. Proszę zająć się swoimi dziećmi - odpowiedziała i było po temacie. 

Żródło: http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,23214570,lewandowska-pokazala-nowe-zdjecie-z-klara-a-w-sieci-zawrzalo.html

  • OCEŃ

REKLAMA

}