competition_info=""

logo

Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Radwańska skomentowała krytykę Justyny Żyły. Miała też dla niej dobrą radę

Agnieszka Radwańska ma za sobą udany debiut w ,,Tańcu z gwiazdami". Przeciwnie niż Justyna Żyła. Radwańska wywołana do tablicy pocieszała byłą żonę skoczka narciarskiego. I miała pewną radę dla koleżanki.

Justynie Żyle dostało się sporo słów krytyki za pierwsze tańce. "Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa! Moja ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane" - tak surową ocenę wystawiła po pierwszym tańcu Iwona Pavlović. A potem nawiązała do... skoków narciarskich. "To był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci walka o SMS-y. Masakra" - wypaliła w pierwszym odcinku "Czarna mamba". Andrzej Grabowski wygłosił natomiast wiersz swojego autorstwa: "Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była...".

 

O ocenę tańca Justyny poproszono też Agnieszkę Radwańską, która potwierdziła, że jury jest surowe. Ale rozumie, dlaczego tak się dzieje. "Jest to program rozrywkowy. Można by było kogoś skrytykować w łagodniejszy sposób, ale gdyby każda krytyka i uwaga była pozytywna, pewnie nikt by tego programu nie oglądał. Trzeba więc liczyć się z tym, że iskry będą lecieć. I trzeba być po prostu na to gotowym" - mówiła Radwańska. Nie ukrywała, że ma do tego wszystkiego... dystans. I tego samego życzyła Justynie Żyle. Podchodzić do tego przede wszystkim z dystansem. Nie brać tego wszystkiego tak do siebie" - dodała Radwańska.

 

Justyna Żyła w parze z Tomaszem Barańskim w 2. odcinku zdołali uniknąć odpadnięcia. Z show pożegnali się Ania Jagodzińska i Michał Jeziorowski oraz Dominika Tajner Wiśniewska i Wojtek Jeszke.

 

http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24536403,radwanska-o-krytyce-tanca-zyly-gdyby-wszystko-bylo-pozytywne.html

  • OCEŃ

REKLAMA

Zdjęcie reklamy
}