competition_info=""

logo

NEWSY

Zakazał dziennikarzom pytań o Sobolewskiego!

Michał Probierz od dłuższego czasu nie ma ochoty mieć nic wspólnego z Radosławem Sobolewskim. W 15. kolejce Ekstraklasy ich zespoły zmierzą się w Płocku. Szkoleniowiec Cracovii nie chciał nawet słyszeć o pytania o Sobolewskiego.

Już przed konferencją prasową Probierza rzecznik Cracovii prosił o to, by nie zadawać pytań personalnych o szkoleniowca gospodarzy.

Konflikt ciągnie się od lat. Sobolewski był wówczas piłkarzem Wisły, ale Kraków, a Probierz jej trenerem. Potem "Sobol" został szkoleniowcem i prowadził "Białą Gwiazdę". Przed meczem z Jagiellonią Białystok demonstracyjnie nie podał ręki Probierzowi. Potem podobnie było w derbach Krakowa. O co dokładnie poszło, nie wiadomo.

Probierz na konferencji prasowej przed poniedziałkowym starciem o Sobolewskim mówić nie chciał, ale chwalił jego zespół. - Grają solidnie i mają w swoich szeregach Dominika Furmana, który potrafi precyzyjnie dośrodkować ze stałych fragmentów - powiedział. Po 14 kolejkach tego sezonu Cracovia jest wiceliderem. Ma 26 punktów, tyle samo co prowadząca Legia Warszawa. Wisła Płock traci do Pasów punkt i zajmuje piąte miejsce. - Dla mnie liczy się tabela po ostatniej kolejce, ale zawsze mobilizuję piłkarzy, aby walczyli o najwyższe cele - dodał szkoleniowiec Cracovii.

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25389498,ciag-dalszy-konfliktu-trenerow-w-ekstraklasie-prosze-nie-zadawac.html#a=366&c=9&t=6&g=x&s=SMPE_Link_4

  • OCEŃ

REKLAMA

}