competition_info=""

logo

NEWSY

Zachwycała na kortach, a teraz robi karierę jako modelka

Sarah Gronert zakończyła jakiś czas temu profesjonalną karierę tenisową. Fani nie mogę odżałować tej decyzji. 32-letni niemiecka zawodniczka błyszczała urodą na kortach i kibice uwielbiali oglądać ją w akcji. Teraz Sarah nadal zachwyca swoim wyglądem.

 

Gronert nie okazała się królową kortów, jeśli chodzi o tenis - wygrała 9 turniejow rangi ITF i doszła do II rundy w Australian Open, co okazało się jej największym sukcesem w Wielkim Szlemie. Było wiele lepszych od niej zawodniczek. Niewiele jednak było takich, które mogłyby się z nią równać pod względem urody.

 

Kibice byli rozczarowani, gdy postanowiła zakończyć karierę i zejść z kortu. Nadal jednak mogą podziwiać jej urodę. W mediach społecznościowych, gdzie Gronert publikuje często swoje zdjęcia m.in. z sesji fotograficznych o sportowym profilu. Była tenisistka zajęła się bowiem modelingiem. Promuje też weganizm. 

 

Warto dodać, że Sarah urodziła się... jako obojnak. Miała męskie i żeńskie organy płciowe, ale w wieku dziewiętnastu lat przeszła operację płci i stała się w stu procentach kobietą.

 

https://sportowefakty.wp.pl/tenis/809248/niemiecka-tenisistka-zachwyca-uroda-kibice-zaluja-ze-zakonczyla-kariere/5

  • OCEŃ

REKLAMA

Zdjęcie reklamy
}