competition_info=""

logo

NEWSY

Wielkie zainteresowanie skokami narciarskimi w Wiśle. Będzie specjalna strefa kibica

Wisła po raz drugi z rzędu będzie gospodarzem inauguracyjnego konkursu skoków Pucharu Świata. Nie wszyscy kibice dostaną się pod skocznię, ale dla tych fanów zostanie przygotowana specjalna strefa kibica.

 

- Będzie ona usytuowana w centrum miasta - powiedział Łukasz Bielski z Urzędu Miejskiego w Wiśle dla "Polskiej Agencji Prasowej".

 

Strefa kibica ruszy w piątek, 16 listopada tuż przed sesjami treningowymi na skoczni w Wiśle. Te zaplanowane są na godzinę 16:00. Kibice na telebimach będą mogli zobaczyć serie próbne i kwalifikacje, a później - około 19:30 - odbędzie się ceremonia wręczania numerów startowych na niedzielny konkurs indywidualny dla dziesięciu najlepszych skoczków eliminacji.

 

W sobotę i w niedzielę, 16 i 17 listopada, kibice na placu Hoffa będą na żywo mogli oglądać transmisję z konkursów drużynowego i indywidualnego. Nie zabraknie licznych atrakcji - muzyki, a w sobotę  Agnieszka Cieślar z Wisły zaprezentuje mistrzowski pokaz drinków.

 

Stefa kibica nie została zgłoszona jako impreza masowa. Oznacza to, że może pomieścić maksymalnie 999 osób.

 

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/786830/ps-w-skokach-kibice-w-wisle-nie-beda-sie-nudzic-strefa-kibica-w-centrum-miasta

  • OCEŃ

REKLAMA

}