competition_info=""

logo

NEWSY

Wielki sukces Renaty Nowak!

Piękna polska fitnesska znowu zachwyciła fanów tego sportu. Podczas zawodów w Luksemburgu Renata Nowak odniosła ogromny sukces, zajmując drugie miejsce.

Sezon w zawodach fitness dobiegł końca. Renata Nowak pokazała podczas zmagań w Luksemburgu, że formę na lato ma idealną. Lepsza od Polki okazała się tylko jedna zawodniczka.

Zakończony sezon był bardzo owocny dla Renaty Nowak, chociaż sama fitnesska ma nadzieję, że kolejny będzie jeszcze lepszy i uda się jej stawać regularnie na pierwszym, a nie na drugim, stopniu podium. - Teraz czas na regenerację, aby móc wrócić w jeszcze lepszej formie w następnym sezonie - powiedziała Nowak.

Renata Nowak przebojem wdarła się na międzynarodowe sceny Bikini Fitness i odnosiła sukcesy w prestiżowych zawodach IFBB Diamond Cup. Była miss Polski (2005 rok), która w 2006 roku zajęła 4. miejsce w wyborach "Model of the World", liczy, że wkrótce zostanie mistrzynią świata fitness.

Żródło: https://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/761054/piekna-polska-fitnesska-zachwycila-podczas-zawodow-w-luksemburgu-renata-nowak-za

  • OCEŃ

REKLAMA

}