competition_info=""

logo

NEWSY

SZOKUJĄCY WYZNANIE NIEPOKONANEGO BOKSERA. CHCIAŁY ZMIERZYĆ SIĘ Z... CIĄŻĄ

Bokser Deontay Wilder wiele razy zaskakiwał dziennikarzy i kibiców swoimi wypowiedziami i opiniami. Tym razem jednak chyba przesadził. Pięściarz przyznał, że chętnie zaszedłby w ciąże, gdyby to było możliwe.

 

,,The Bronze Bomber" zdobył się na takie wyznanie w rozmowie z dziennikiem ,,The Telegraph". Trzba przyznać, że to pomysł dziwny, szalony i niecodzienny. 33-latek nie żartował jednak w rozmowie z Garethem Daviesem i szczerze powiedział, że chciałby doświadczyć urodzenia dziecka, gdyby to było możliwe.

 

- Zapisałbym się na to, gdyby wynaleźli coś, co pozwoliłoby mężczyznom rodzić. Powiedziałbym swojej dziewczynie, że to ja chce urodzić nasze dziecko - stwierdził Wilder. Potem pięściarz przyznał też, że kobiety są najpotężniejsze na ziemi. - Kiedy mamy ludzi, którzy krwawią siedem dni każdego miesiąca... człowieku - powiedział bokser, a potem zdradził, że bardzo kocha swoje dzieci, czuje się czasem jak matka, bo całuje je kilka razy dziennie i powtarza, jak bardzo je kocha.

 

To inna twarz boksera. Wkrótce zobaczymy jednak tę ringową. Już 1 grudnia Deontay Wilder (40-0, 39 KO!) powalczy w obronie tytułu mistrzowskiego WBC w wadze ciężkiej. Jego rywalem będzie Tyson Fury (27-0, 19 KO). Zapowiada się pasjonująca walka.

 

Źródło: https://sport.se.pl/sporty-walki/boks/deontay-wilder-chcialby-zajsc-w-ciaze-szokujace-wyznanie-mistrza-swiata-aa-k18Z-kLLs-RuoV.html

  • OCEŃ

REKLAMA

}