competition_info=""

logo

NEWSY

Szok w świecie MMA! Justin Biber wyzwał Toma Cruise'a na pojedynek

To byłaby najbardziej szalona walka w historii MMA. Wokalista, idol nastolatek Justin Biber wyzwał do oktagonu dwukrotnie starszego aktora Toma Cruise'a. Walkę chcę zorganizować legenda mieszanych sztuk walk Conor McGregor.

 

Nie wiadomo dlaczego Bieber na Twitterze rzucił wyzwanie Cruise'owi. Na koniec swojego wpisu wokalista oznaczył prezesa największej federacji MMA na świecie - UFC - Danę White'a.

 

W swojej wiadomości Biber zwrócił się do Cruise'a: Tom, jeśli nie weźmiesz tej walki, to się boisz i nigdy tego nie wymażesz. I zapytał, kto chce zorganizować walkę.

 

Szybko odezwał się były mistrz UFC, Conor McGregor: Jeśli Tom Cruise to prawdziwy facet, zaakceptuje to wyzwanie. McGregor Sports and Entertaiment może zorganizować starcie. Czy Cruise ma pęd do walki tak jak w swoich filmach? - napisał wojownik z Irlandii.

 

Bieber ma 26 lat, a Cruise jest 30 lat starszy. Jest też cięższy niż kanadyjski wokalista o jakieś 10 kg. Warto też dodać, że aktor znany z filmów akcji rzadko korzysta na planie z pomocy dublerów i kaskaderów.

 

https://www.mmarocks.pl/mma-news/tweet-dnia-justin-bieber-nawoluje-do-prezydenta-ufc-o-promocje-jego-walki-z-tomem-cruisem

  • OCEŃ

REKLAMA

}