competition_info=""

logo

NEWSY

Syn tenisisty skradł całe show!

Nicolas Mahut i Pierre-Hugues Herbert wygrali turniej debla na kortach Rolanda Garrosa. Podczas świętowania na placu gry niespodziewanie towarzyszył im syn tego pierwszego, Natalel. Chłopak skradł tenisistom całe show.

- Przed finałem Natanel zapytał mnie, czy jest sposób, żeby dostać się na kort. Nie wiedziałem, co kombinuje ten 6-latek, ale byłem przekonany, że jakoś sobie poradzi - powiedział po wszystkim Mahut.

Chłopak rzeczywiście dał radę. Gdy Mahut i Herbert usiedli na chwilę na ławce po wygranym finale, nagle ujrzeli biegnącego do nich Natanela.

- To było coś niesamowitego. Poczułem się spełniony po tej wygranej i po tym, co zrobił mój syn. Nie sądzę, że jestem w stanie w życiu osiągnąć coś większego - stwierdził Mahut.

A jego syn po pojawieniu się na korcie najpierw wpadł w objęcia ojca, potem ucałował Pierre'a=-Hughesa Herberta, a na koncie zatańczył. 

 

Żródło: https://www.blickamabend.ch/nach-final-sieg-bei-french-open-mahut-sohn-bewegt-die-fan-herzen-mit-tanzeinlage-id8482907.html

  • OCEŃ

REKLAMA

}