competition_info=""

logo

NEWSY

Sportowe szaleństwo na Go Active Show!

W ostatni weekend pomiędzy 18-20 maja 2018 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyła się kolejna edycja Go Active SHOW. W jednym miejscu i czasie spotkałysię gwiazdy różnych dyscyplin sportu. Co więcej, mogliśmy zobaczyć ich wszystkich w akcji: podczas treningów, pokazów i zawodów.

Mistrzowie w  ten sposób promowali na targach aktywność fizyczną, swoim przykładem inspirując wiele osób do uprawiania sportu oraz zdrowego odżywiania się i nawadniania. Swoimi autorskimi treningami pochwalili się m.in. polska trenerka fitness Ewa Chodakowska, polska zawodniczka boksu, muaythai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki Joanna Jędrzejczyk orazsuperpara polskiegofitnessu Sylwia i Akop Szostak. Ich energetyczne pokazy zrobiły wielką furorę przyciągnęły mnóstwo ludzi – zarówno podczas treningu jak i po nim. Kolejkom po autografy nie było końca!

Przez wszystkie trzy dni targów, w specjalnej Strefie Fana KSW na odwiedzających czekali zawodnicy – Popek Monster, Jurkowski, Janikowski, Gamrot, Bedorf, Narkun, Wrzoszek i Andryszak. Pokazy nauki techniki i zasad KSW przeprowadził sędzia główny - Tomasz Bronder. Zawodnicy podpisywali autografy oraz pozowali do pamiątkowych zdjęć z fanami. Nie zabrakłorównież pokazowego treningu oraz emocjonujących pojedynków na spojrzenia, czyli Face to Face pomiędzy uczestnikami najbliższej Gali KSW. Niecodzienną atrakcją była możliwość wejścia do oryginalnej klatki Federacji KSW.

Oprócz tego,  wśród masy innych atrakcji, trzej najlepsi polscy skoczkowie narciarscy ubiegłego sezonu, na czele ze zdobywcą Pucharu Świata i mistrzem olimpijskim z Pjongczangu – Kamilem Stochem – poprowadzili wyjątkowy trening dla wszystkich fanów. Razem z brązowymi medalistami olimpijskimi: Dawidem Kubackim i Stefanem Hulą pokazali wszystkim kibicom, jak wygląda ich codzienna praca. 30-minutowy trening dla uczestników Go Active Show to pierwsza tego typu inicjatywa w historii polskich skoków narciarskich.

  • OCEŃ

REKLAMA

}