competition_info=""

logo

NEWSY

Rodzina Lewandowskich się powiększy!

Robert Lewandowski niedawno został po raz pierwszy ojcem, ale nie ukrywa, że planuje wraz z żoną Anią kolejne powiększenie rodziny. - Mam nadzieję, że Klara będzie miała rodzeństwo - podkreślił kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski.

 

Córka Lewandowskich ma niewiele ponad rok. Rodzice mocno pilnują jej prywatności, nie publikując wizerunku córki w mediach. Niedawno Robert Lewandowski w rozmowie z serii "Wywiadówka" na blogu babybyann.com. wspominał, jak dowiedział się, że zostanie ojcem: - Pamiętam ten moment doskonale. To było przed wyjazdem na mecz. Ania przyjechała, żeby zawieźć mnie na zbiórkę i dała mi prezent. Otworzyłem: w środku było coś, co było informacją dla mnie, że jest w ciąży. Zrobiła to w oryginalny sposób.

 

Lewandowski nie ukrywał, że też mocno przeżył poród. Szczególnie, że ten nie był łatwy.  - Sytuacja była trudna: bezpośrednio po porodzie Ania wymagała dłuższej obserwacji lekarskiej, żeby można było stwierdzić, że wszystko jest ok. Potem, jak to minęło, było łatwiej, już nie bałem się tak, jak przez te pierwsze godziny. To, co razem przeszliśmy podczas porodu, bardzo nas wzmocniło na bardzo daleko w przód. I to, że wszystko się dobrze skończyło, było szczęściem - wspominał piłkarz.

 

Lewandowski przyznaje, że jest bardziej stanowczy w wychowani niż Ania, ale nie ukrywa, że Klara i tak jest ,,córeczką tatusia". Dodał też, że liczy, że córka będzie miała rodzeństwo. - Mam nadzieję, że Klara będzie miała rodzeństwo. Nie wiem kiedy, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokaże - powiedział ,,Lewy", który przyznał, że marzył o synu, juniorze, ale teraz płeć nie ma już żadnego znaczenia.

 

Źródło: http://blog.babybyann.com/zycie/wywiadowka-robert-lewandowski/

  • OCEŃ

REKLAMA

}