competition_info=""

logo

NEWSY

Real Madryt z nową kampanią dbającą o środowisko

Królewscy zaprezentował swój trzeci zestaw strojów. Są to koszulki wykonane w 100 procentach z plastiku pochodzącego z wód mórz i oceanów. Ma to zwrócić uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska.

Koszulki o kolorze różowym zostały zaprojektowane przez stowarzyszenie Parley Ocean Plastic we współpracy z Adidasem. Podczas oficjalnej odsłony w Nowym Jorku. Kolor pasków na koszulce Królewskich jest nieprzypadkowy. Symbolizuje odcienie koralowców, które są zagrożone zanieczyszczeniami wód.

Real wzmocni przekaz kampanii

Real Madryt ma moc wzmacniania naszego przesłania, dzielenia się nim ze swoimi naśladowcami i wcielania go w życie własnymi decyzjami i działaniami. Przekaz jest naglący. Dotyczy przetrwania naszych oceanów, naszego własnego gatunku. Jest odpowiedzią na ogromny problem, jakim jest zanieczyszczenie morskim plastikiem. Kwestionuje sam materiał i określa tworzywo sztuczne jako główny przykład toksycznej substancji, na którą nie możemy sobie pozwolić. Plastik powoduje zbyt duże szkody dla naszych oceanów i naszego własnego zdrowia. Właśnie dlatego wzywamy do rewolucji materiałowej.

- powiedział założyciel Parley for the Oceans, CyryllGutsh.

Żródło: http://www.sport.pl/pilka/7,65082,23761965,real-madryt-z-trzecim-kompletem-strojow-z-butelek-wylowionych.html

  • OCEŃ

REKLAMA

}