competition_info=""

logo

NEWSY

PUDZIANOWSKI OSTRO TRENUJE, ALE NIE ODMAWIA SOBIE PRZYJEMNOŚCI. PŁYNY UZUPEŁNIA PIWKIEM

Mariusz Pudzianowski pochwalił się swoją formą. Zrobił to za pośrednictwem Facebooka. Pod zrobionym zaraz po treningu zdjęciem swojej aktualnej sylwetki wojownik MMA zamieścił ciekawy komentarz.

 

- Potrenowane jak co wieczór i można browar trzasnąć, no może dwa! Pudzian nie wielbłąd, napić się musi - napisał Pudzianowski na swoim profilu na Facebooku. Do tego zaprezentował swoją muskulaturę. Uwagę przyciąga m.in. ,,sześciopak" na brzuchu. Imponująco wygląda też klatka piersiowa wojownika oraz ramiona.

 

Pudzianowski aktualnie odpoczywa od ringu, ale nie zaniedbuje się, bo szykuje się do powrotu w 2019 roku. Trener 41-letniego fightera Arbi Szamajew zdradził, że ,,Pudzian" powalczy w przyszłym roku. - Mariusz wróci na pewno w 2019 roku. Nie oszukujmy się, taki człowiek jak Mariusz Pudzianowski to jest duże nazwisko. Ma sporo na głowie. Musi wszystko poukładać i wrócić - powiedział Szamajew.

 

Jego podopieczny w ostatnich czterech walkach trzy razy był górą. Wygrał na KSW 37 z Pawłem ,,Popkiem" Mikołajuwem, na KSW 39 powalił Tyberiusza Kowalczyka, a na KSW 40 głosami sędziów okazał się zwycięzcą walki z Jay'em Silvą. Dobra passa dobiegła końca w czerwcu 2018 roku, gdy były strongmen uległ w I rundzie Karolowi Bedorfowi.

 

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/mma/791297/mariusz-pudzianowski-zaprezentowal-forme-po-treningu-mozna-browar-trzasnac-no-mo

  • OCEŃ

REKLAMA

}