competition_info=""

logo

NEWSY

Pudzianowski nie przepada za alkoholem. Przyznał jednak, że piwko czasami pozwala mu się rozluźnić

Mariusz Pudzianowski przygotowuje się mocno do starcia z Szymonem Kołeckim podczas gali KSW47, która 23 marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Niedawno były mistrz świata strongmanów, który regularnie publikuje swoje zdjęcia po treningach, prezentując imponującą muskulaturę, został zapytany w sicie o używki. Odpowiedź mogła być zaskakująca.

 

Pudzianowski mocno poświęca się treningom kondycyjnym i technicznym. Walczący od 10 lat w MMA były strongman szlifuje formę, ale od czasu do czasu pozwala sobie na pewien odpust.

 

- Generalnie nie lubię alkoholu. Na koniec tygodnia, po sobotnim treningu, zdarzy mi się wypić dwa czy trzy piwa, aby rozluźnić organizm. Abstynentem nie jestem i piję. Czasami wypijemy rodzinnie butelkę wódki, ale nie lubię się upijać - powiedział Mariusz Pudzianowski w swoim vlogu.

 

Pudzian odniósł się też do tematu papierosów i marihuany. - Nie lubię papierosów. Po nich śmierdzi z buzi trampkiem... W młodości parę razy próbowałem, ale częściej przy zabawie. Co do marihuany, oczywiście próbowałem. Jednak nie przepadam za tym zakręceniem po jej zażyciu. Mówią, że medyczna marihuana jest potrzebna i po przeczytaniu kilku artykułów stwierdzam, że faktycznie tak jest - dodał wojownik.

 

Przypomnijmy, że 23 marca Pudzianowski stoczy swój 20. pojedynek w MMA. 42-letni fighter będzie próbował w walce z Szymonem Kołeckim zrehabilitować się za porażkę z Karolem Bedorfem, której doznał 9 czerwca w Ergo Arenie.

 

Źródło: http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-02-13/pudzianowski-o-narkotykach-i-alkoholu-czasami-wypije-jak-poczciwy-polak/

  • OCEŃ

REKLAMA

}