competition_info=""

logo

NEWSY

Piękne podziękowania od Stefano Terazzino pod adresem Agnieszki Radwańskiej. Włoch opublikował cudowny wpis

Po siódmym odcinku zakończyła się przygoda Agnieszki Radwańskiej w show ,,Taniec z Gwiazdami". Tenisistka odpadła, ale pozostawiła po sobie świetne wrażenie. Pięknie za wspólną przygodę podziękował jej Stefano Terazzino, Włoch, który partnerował jej na parkiecie. 

Radwańska i Terazzino zatańczyli w 7. odcinku po raz ostatni. Od jury za swoje nieperfekcyjne tango dostali 22 punkty. Wydawało się, że polsko-włoska para przejdzie do dalszej fazy, ale telewidzowie zdecydowali inaczej. 

Parę dni po odpadnięciu z programu Stefano Terazzino zdecydował się podziękować Radwańskiej za pośrednictwem Instagrama: "Skończyła się już nasza przygoda w TzG. Dziękujemy za głosy i wsparcie i miłe słowa, które dały nam zatańczyć aż do siódmego odcinka. Dziękujemy Polsatowi, całej produkcji i pracującym przy programie. Było dużo pięknych chwil i było warto, też warto, dla kolejnej lekcji, którą dostałem... lekcji rozczarowań i przykrości. Wszystko dzieje się normalnie, tak jak w życiu trzeba brać wnioski i iść dalej. W tej edycji dużo dowiedziałem się o sobie i o relacjach międzyludzkich. Była mi potrzebna ta refleksja do zrozumienia paru rzeczy" - wyznał.

Terrazino nie ukrywał, że jest zachwycony byłą polską tenisistką. "Cieszę się bardzo, że poznałem Agnieszkę, kobietę z klasą i godnością, która konsekwentnie była sobą, co jest rzadkością. Poznałem ją jako człowieka, nie patrząc na nią przez pryzmat jej osiągnięć czy wygląd. Jestem dumny z postępów, które zrobiła, bo były ogromne. Przede wszystkim cieszę się jednak, że poznała trochę magii tańca" - dodał Włoch.

https://sport.onet.pl/ofsajd/wpis-stefano-terrazzino-po-pozegnaniu-z-tancem-z-gwiazdami/xb1dbvv

  • OCEŃ

REKLAMA

}