competition_info=""

logo

NEWSY

Piękna Agnieszka Radwańska. Wzięła udział w odważnej sesji

Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery ma sporo różnych zajęć. Ostatnio polska tenisistka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla znanego sklepu z biżuterią. Efektami pochwaliła się w sieci.

 

"Sesja zdjęciowa. Miłego dnia!" - napisała Radwańska i opublikowała dwa czarno-białe zdjęcia z sesji.

 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FAgnieszkaRadwanska1%2Fposts%2F2340635989307782&width=500" width="500" height="650" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

 

"Piękne zdjęcia", "zawsze byłaś jedną z najzgrabniejszych i najładniejszych tenisistek.... i byłam i jestem z Ciebie dumna. Jako Polka!", "Jak zawsze podziwiam, nie tylko na korcie" - ocenili w komentarzach internauci, fani Radwańskiej.

 

Radwańska w zeszłym roku ogłosiła, że ze względu na kłopoty zdrowotne, które przeszkadzały jej w grze na wysokim poziomie, kończy karierę sportową. Odeszła z kortu z 20 wygranymi turniejami rangi WTA, a w światowym rankingu najwyżej notowana była na drugiej pozycji. Jej najlepszym wynikiem w Wielkim Szlemie był finał Wimbledonu w 2012 roku.

 

https://sport.dziennik.pl/tenis/artykuly/599881,agnieszka-radwanska-tenis-wta-zdejecia-sesja.html

  • OCEŃ

REKLAMA

}