competition_info=""

logo

NEWSY

Nadal zażartował z nestora dziennikarstwa. Ten sam jest sobie jednak winien

Rafael Nadal pokonał w I rundzie Australian Open Jamesa Duckwortha i był po zwycięstwie w świetnym nastroju. Na pomeczowej konferencji hiszpański tenisista... nie pozwolił na drzemkę jednemu z dziennikarzy.

 

Przysnąć na konferencji zdarzyło sięe Ubaldo Scanagatcie, weteranowi wśród dziennikarzy tenisowych na świecie. Ma on już na koncie ponad 100 turniejów wielkoszlemowych, a Australian Open 2019 zaczął od tej małej wpadki. Na szczęście trafił na będącego w świetnym humorze Nadala, który obudził Włocha.

 

- Dzień dobry Ubaldo! - zwrócił się Rafael Nadal do Scanagatty. - On nie jest chyba dziś zainteresowany. Pewnie zamyka oczy, żeby być bardziej skoncentrowany - dodał 17-krotny mistrz wielkoszlemowy. Śmiechom z nestor tenisowego dziennikarstwa nie było końca...

 

Nadal zaczął AO od wygranej z Duckworthem, a już w środę na jego drodze stanął inny przedstawiciel gospodarzy, Matthew Ebden. Nadal wygrał 3:0, podobnie zresztą jak z trzecim Australijczykiem, który wyszedł z nim na kort, czyli Aleksem De Minaurem.

 

Źródło: https://www.theage.com.au/sport/tennis/good-morning-ubaldo-nadal-toys-with-sleepy-journalist-20190115-p50rdc.html

  • OCEŃ

REKLAMA

}