competition_info=""

logo

NEWSY

Marcin Różalski powiedział ,,dość”. Znany wojownik zakończył karierę

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Marcin Różalski postanowił, że nie wyjdzie więcej do ringu. Tym samym jeden z najlepszych polskich wojowników zakończył karierę. 

 

Fighter z Płocka poinformował o swojej decyzji w trochę nietypowy sposób. Napierw w mediach społecznoścowych opublikował serię wymownych filmów. Na nagraniach widać, jak żegna się z salą treningową i wiesza rękawice na kołku. To sugerowało, że kończy karierę, ale oficjalne potwierdzenie przyszło dzień później, gdy informację na Twitterze potwierdził menadżer wojownika, Artur Ostaszewski. 

 

Różalski w najbliższych miesiącach miał stoczyć pojedynki dla DSF Kickboxing Challenge i Babilon MMA. Brakowało jednak konkretów, co irytowała wojownika z Płocka.

 

- Jeżeli w pierwszej połowie tego roku nie zawalczę, to ja nie mam o czym rozmawiać. Ja już nie mam siły i ochoty. To są ostatnie rozmowy, jakie podejmujemy z moim menadżerem. Jeśli warunki będą spełnione - walczymy, jak nie - to koniec - mówił w rozmowie z portalem myMMA.pl pod koniec stycznia. Ostatecznie stracił cierpliwość.

 

Ostatni pojedynek Różalski stoczył więc w kwietniu 2018 roku na Torwarze. Pokonał w formule K-1 Petera Grahama. W MMA nie walczył od maja 2017, chociaż zdobył podczas KSW39 na Stadionie Narodowym pas organizacji po rozbiciu Fernanda Rodriguesa Juniora.

 

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/mma/807828/oficjalnie-marcin-rozalski-zakonczyl-sportowa-kariere

  • OCEŃ

REKLAMA

}