competition_info=""

logo

NEWSY

Linkiewicz wraca do walki!

Patostreamerka Marta Linkiewicz szykuje się do kolejnej gali Fame MMA. Celebrytka zbija wagę, szykuje się do następnej walki i jak zawsze w mocno kontrowersyjny, wręcz wulgarny sposób, pochwaliła się swoimi osiągnięciami oraz planami.

Linkiewicz od początku swojej "kariery", zainaugurowanej nagraniem z opowieścią o seksie z popularnym czarnoskórym raperem, jako swoje priorytety podawała imprezowanie do białego rana oraz spożywanie hurtowych ilości alkoholi.

Przy okazji udziału w Fame MMA w patocelebrytce zaszła przemiana. Linkiewicz zaczęła wkręcać się w zdrowy tryb życia, a wszystko relacjonuje regularnie w mediach społecznoścowych.

Linkiewicz po porażce pod koniec października z Anielą "Lil Masti" Bogusz szykuje się do walki z Luxurią Astaroth, a właściwie z Zusje, bo taki nowy pseudonim ma Kamila Smogulecka. I chce być w jeszcze lepszej formie. W mediach społecznościowych pokazała niedawno zdjęcie z momentu, gdy ważyła 76 kg. A jej cel to 20 kg mniej!

Na zdjęciu po lewej 76 kilogramów, aktualnie 59 - pisała dumna patocelebrytka.

- Do oktagonu chcę wnieść 55 kilogramów czystej rasowej s*czki - zapowiada Linkiewicz.

https://www.pudelek.pl/artykul/152655/marta_linkiewicz_chwali_sie_ile_schudla_i_zapowiada_do_oktagonu_chce_wniesc_55_kilogramow_czystej_rasowej_sczki_foto/

  • OCEŃ

REKLAMA

}