competition_info=""

logo

NEWSY

KONIEC MAŁŻEŃSTWA PIOTRA ŻYŁY. PARA POSZŁA NA UGODĘ. SKOCZEK ODDAŁ DOM

Piotr Żyła nie jest już mężem Justyny. Sąd na początku listopada orzekł rozwód pary. Polski skoczek narciarski oddał byłej już partnerce dom w Wiśle.

 

Od około roku mówiło się głośno o konflikcie małżonków i nieuchronnym rozwodzie. W tym czasie Justyna wyrosła na celebrytkę, lansując się w mediach, a nawet rozbierając dla magazynu ,,Playboy". W końcu związek formalnie przestał istnieć.

 

Rozwód orzeczono na początku listopada. Do mediów informacja dotarła dopiero niedawno. Byli partnerzy rozstali się za porozumieniem stron. Piotrowi i Justynie udało się osiągnąć kompromis w sprawie podziału majątku, wysokości alimentów, a także opieki nad dziećmi. Justyna Żyła wraz z dwójką dzieci zamieszka w domu w Wiśle. Piotr Żyła będzie mógł je zabierać do siebie co drugi weekend i dwa razy w tygodniu.

 

Przez długi czas relacje Justyny i Piotra były bardzo napięte. Ostatnio coś jednak drgnęło, a kobieta napisała nawet:  Przychodzi taki moment gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje.

 

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/790735/piotr-zyla-juz-po-rozwodzie-z-justyna-oddal-jej-dom

  • OCEŃ

REKLAMA

}