competition_info=""

logo

NEWSY

Kołecki w Łodzi powalczy z Pudzianowskim. Rzuca wyzwanie legendzie i zamierza pokonać Pudziana!

W czasie gali KSW47 w Łodzi dojdzie do walki Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim. Ten drugi nie ukrywa, że ma plan na pokonanie byłego strongmana. - Chcę go zdominować - zapowiada były sztangista.

 

Dla Kołeckiego występ w Łodzi będzie debiutem w KSW. Od razu trafił na piekielnie mocnego rywala, jakim jest Pudzianowski. Kibice liczą na wielkie emocje.

 

- Nie zamierzam stać i czekać jak walka się potoczy, chcę go zdominować! Mam przygotowane akcje na głowę i korpus, grunt, by ciągle przeć do przodu - zdradził Kołecki, dodając, że chce ułożyć walkę pod swoje dyktando.

 

Kołecki uważa, że atutem jego rywala jest doświadczenie, bo Pudzianowski od 10 lat walczy w MMA i wygrał 12 pojedynków. Były sztangista widzi jednak słaby punkt u przeciwnika. - Nie powiedziałbym, że wytrzymałość będzie jego atutem. Doświadczenie faktycznie ma duże, ale tylko raz walczył przez 3 rundy z Jayem Silvą i był bardzo zmęczony. Silva to gość o podobnych warunkach do mnie, a walka z nim była najcięższa w karierze Mariusza - stwierdził Kołecki.

 

Gala KSW47 odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie już 23 marca. Walka Pudziankowski - Kołecki to przedostatnie starcie wieczoru.

 

https://sport.se.pl/sporty-walki/mma/szymon-kolecki-przed-ksw-47-chce-zdominowac-pudziana-wideo-vlog-andrzeja-kostyry-aa-JWH4-M1h7-h6uY.html

 

  • OCEŃ

REKLAMA

Zdjęcie reklamy
}