competition_info=""

logo

NEWSY

Kibice byli mocno zaskoczeni. Prezes biegał po trybunach i rozdawał chipsy

Kibice Chelsea mogli się mocno zdziwić przed meczem z PAOK Saloniki w Lidze Europy. Na stadionie greckiego klubu pojawił się bowiem prezes londyńskiego giganta i zaczął... rozdawać chipsy ziemniaczane.

Kibice The Blues mieli spore problemy z tym, by dotrzeć na stadion PAOK Saloniki. Długo czekali na autokary, które dowiozą ich z lotniska na obiekt. Prezes Bruce Buck dowiedział się o tym i postanowił zareagować. Poszedł do automatów z jedzeniem na stadionie i kupił chipsy. Według ,,The Sun" szef klubu miał około 10 paczek i zaniósł je na sektor zajmowany przez sympatyków Chelsea. Fani byli zaskoczeni, ale chętnie sięgnęli po paczki z przekąskami. 

Buck zdecydował się na taki krok, bo kibice mogli zgłodnieć podczas podróży do Grecji i oczekiwania na transport na stadion, a na obiekcie nie bardzo mieli szansę coś zjeść. 

Dziarski 72-letni Buck prezesem Chelsea jest od 2003 roku. W czwartkowy wieczór w Lidze Europy miał wraz z kibicami okazję świętować zwycięstwo zespołu 1:0 na inagurację zmagań grupowych w ubogiej siostrze Ligi Mistrzów.

Żródło: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/778307/prezes-chelsea-rozdawal-chipsy-na-trybunach

  • OCEŃ

REKLAMA

}