competition_info=""

logo

NEWSY

Ekscytujący pojedynek Mariusza Pudzianowskiego!

Josh Barnett (MMA 35-8) opuścił niedawno federację UFC. Całkiem możliwe, że wkrótce były mistrz podpisze kontrakt z KSW. Tym bardziej, że ,,The Warmaster" chciałby sprawdzić się w ringu z Mariuszem Pudzianowskim. 

Batnett mimo 41 lat należał do czołowych zawodników UFC. Odszedł jednak z federacji, bo miał dość częstych kontroli antydopingowych, które były przeprowadzane przez USADA (Amerykańska Agencja Antydopingowa), która od dłuższego czasu współpracuje z UFC. 

Barnett, który walczy w MMA od 1997 roku i ma za sobą 43 walki (35 zwycięskich), ma na rozkładzie pokonanych m.in.  Pawła Nastulę, Marka Hunta czy Aleksandra Jemieljanienkę. Po rozstaniu z UFC myśli o spróbowaniu sił w KSW. - - KSW ma jedno z największych, najlepszych show. Chciałbym zobaczyć czy udałoby mi się rzucić suplesa lub zasadzić bombę na najsilniejszym człowieku na świecie, Mariuszu Pudzianowskim. To byłoby coś, gdybym posadził go na głowę - powiedział Barnett w programie "Ariel Helwani's MMA Show".

Przypomnijmy też jednak, że 9 czerwca podczas KSW 44 w Ergo Arenie, Mariusz Pudzianowski przez poddanie przegrał z Karolem Bedorfem i ograniczył swoje możliwości walki o tytuł.

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/mma/762938/byly-mistrz-ufc-chcialby-zmierzyc-sie-z-mariuszem-pudzianowskim

  • OCEŃ

REKLAMA

}