competition_info=""

logo

NEWSY

Anna Lewandowska podzieliła się z internautami swoją radością. „To wyjątkowy czas”

Anna Lewandowska często raczy fanów zdjęciami z życia prywatnego. Przy okazji świąt wielkanocnych żona Roberta Lewandowskiego opublikowała w sieci fotografie z najbliższymi. Nie ukrywała, że ten czas jest dla niej wyjątkowy.

 

Lewandowska pokazała kilka zdjęć rodzinnych z wielkanocnego czasu. W poście podsumowała też czas, który spędziła wspólnie z mężem i córką Klarą.

 

"Jak Wam minęły święta?" - zapytała swoich fanów na początku postu na Instagramie.

 

"U nas był to wyjątkowy, bardzo rodzinny czas. Mnóstwo radości, rozmów, spacerów, wycieczki rowerowe i oczywiście pyszne jedzenie. Cenię sobie nasz świąteczny luz. Wychowana na sporcie, zawsze żyjąca z planem, uczę się luzu dzięki mojej rodzince" - dodała żona napastnika reprezentacji Polski.

 

Potem Anna Lewandowska napisała kilka słów o rodzinie. "Rodzina!

Zawsze podkreślam jak wiele dla mnie znaczy, zwłaszcza, że żyjąc na co dzień w Monachium nie mamy dla siebie tyle czasu, ile byśmy chcieli. Święta to idealna okazja, aby to nadrobić. Jestem bardzo wdzięczna moim najbliższym za ich wyrozumiałość i wsparcie. Fajnie jest się zatrzymać. Ostatnio wszyscy tak dużo pracujemy,... więc każdą wolną chwilę powinniśmy celebrować na 100%" - podsumowała.

 

Lewandowska nie ukrywała, że po krótkim wypoczynku wraca jednak do intensywnej pracy. Z nowymi pomysłami i jeszcze większą motywacją. Dodała, że czeka ją w tym roku wiele wyzwań i nowych projektów.

 

https://www.instagram.com/p/BwmUi54B9Yb/?utm_source=ig_embed

  • OCEŃ

REKLAMA

}