competition_info=""

logo

NEWSY

Akop Szostak w rodzinie KSW!

Akop Szostak, ambasador Veroni active, znany trener, którego debiut w zawodowym MMA odbył się w 2015 roku, dołączył właśnie do rodziny KSW!

Akop Szostak, podczas swojej kariery w MMA odbył 5 walk. Ostatnią walkę stoczył 6 kwietnia podczas GALI WCA FightNight, gdzie wygrał  przez TKO w drugiej rundzie. Tym samym zagwarantował sobie powrót do MMA w wielkim stylu!

Akop już jakiś czas temu informował o swoim powrocie do profesjonalnych walk. Zgodnie z przewidywaniami to właśnie dla KSW będzie toczył kolejne. Zadowolenia z pozyskania zawodnika nie kryje Maciej Kawulski, który uważa, że Akop nie tylko jest pracowity ale też doskonale rozumie jak wiele poświęceń wymaga ta dyscyplina:

Akop Szostak to bardzo pracowity chłopak, który nie tylko kocha tę dyscyplinę, ale i świetnie rozumie, że ta miłość wymaga poświęceń. Warunkiem jego występów w KSW, był powrót na drogę zwycięstw, co udało mu się ostatnią walką. Teraz chcemy mu po prostu dać szansę.

Również sam Akop otwarcie przyznaje, że dołączenie do KSW było jego marzeniem, a pierwsze pieniądze z walki dla federacji pragnie przeznaczyć na szczytny cel:

Od dziś jestem zawodnikiem federacji KSW! Było to moje marzenie, jednak dziś chciałbym by było to coś więcej! Szczególnie że właśnie dziś jest dzień dziecka! Dlatego moje pierwsze wynagrodzenie za walkę pójdzie na pomoc dzieciom z fundacji cancer FIGHTERS Nie wszystko w życiu robimy dla pieniędzy, czasem po prostu trzeba wyciągnąć komuś pomocną dłoń!

  • OCEŃ

REKLAMA

}