competition_info=""

logo

NEWSY

Agnieszka Radwańska idzie jak burza!

Agnieszka Radwańska wróciła na kort i w turnieju w Eastbourne dotarła aż do półfinału. Kompletnie się tego nie spodziewała, że może dojść tak daleko. - PRzywiozłam tylko trzy sukienki - stwierdziła z rozbrajającą szczerością polska tenisistka.

W Eastbourne Radwańska występuje na pierwszym turnieju po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej leczeniem pleców i biodra. Nic dziwnego, że nie do końca wiedziała, czego się po sobie spodziewać. Tymczasem wygrała najpierw z Timeą Babos, potem z Darią Gavrilovą, a w ćwierćfinale 6:2 i 7:5 pokonała Jeleną Ostapenko i awansowała do półfinału. 

Sądziłam, że rozegram jeden, w najlepszym razie dwa mecze, szczególnie, że nie jestem tutaj rozstawiona. Przywiozłam ze sobą tylko trzy sukienki. Myślałem, że one na pewno wystarczą - stwierdziła uśmiechnięta Radwańska.

Tenisistka z Krakowa przyznała, że nie czuje się, jakby miała dwumiesięczną przerwę w grze. Dodała, że jest zdrowa, wypoczęta i zrelaksowana, a to wpływa dobrze na jej grę. 

Radwańska w Eastbourne wygrała w 2008 roku. Teraz może powtórzyć ten sukces. Tuż przed Wimbledonem.

Źródło: https://eurosport.interia.pl/agnieszka-radwanska/news-wta-eastbourne-agnieszka-radwanska-przywiozlam-tylko-trzy-su,nId,2600313

  • OCEŃ

REKLAMA

}