competition_info=""

logo

NEWSY

Adam Małysz miał bułkę z bananem. Lewis Hamilton postawił na naleśniki i chrupki!

Szef Mercedesa Toto Wolff zdradził przed nowym sezonem Formuły 1, że Lewis Hamilton jest w swojej najlepszej dyspozycji fizycznej i psychicznej w karierze. Okazuje się, że sekretem tej formy jest nietypowa dieta.

 

Jej główne składniki zdradził sam Hamilton. - Zimą jadłem to, co chciałem. Królowały więc naleśniki i chrupki Cheetos - wyznał pięciokrotny mistrz świata Formuły 1. Jego wypowiedź cytował ,,The Mirror". - Czuję, że jest w swojej życiowej, najlepszej w karierze, formie - dodał kierowca bolidu Mercedesa.

 

Trzeba jednak szybko wyjaśnić, że chrupki chrupkami, naleśniki naleśnikami, ale Hamilton mocno pracował na treningach i dbał o formę, a nie siedział na kanapie. Przybrał nawet na masie mięśniowej. - Byłem bardzo aktywny. Co prawda traciłem mnóstwo energii, ale zmniejszał się za to poziom tkanki tłuszczowej w moim ciele. Fajnie, że widać wzrost masy mięśniowej. To ważne. Nie chce być Hulkiem, ale pracuje nad określonymi mięśniami - stwierdził kierowca.

 

Hamilton zimą uprawiał m.in. sztuki walki. I próbował najróżniejszych aktywności, co ma pomóc mu w walce o 6. w karierze tytuł mistrza świata w F1. 

 

Źródło: https://www.mirror.co.uk/sport/formula-1/f1-champ-lewis-hamilton-reveals-14035056

  • OCEŃ

REKLAMA

}