competition_info=""

logo

Extreme Bike Tour- ekstremalne święto w Ustce- 21 lipca 2018

Ustka 07.21

EKSTREMALNE ŚWIĘTO W USTCE

Extreme Bike Tour czyli największy cykl pokazów ekstremalnych dociera do Ustki! Rowerowe ewolucje na ogromnych wysokościach, tory z przeszkodami, szkolenia, konkursy a nawet rowerowa podróż w czasie – będą czekać na mieszkańców i turystów 21 lipca na promenadzie! Adrenalina, rozrywka i dobra muzyka są gwarantowane!

Główną i największą atrakcją wydarzenia są pokazy akrobacji rowerowych czyli dirt jumping w wykonaniu uczestników zawodów Pucharu Świata. Podniebne ewolucje będą odbywały się na wysokości 6 metrów! To znaczy że takie tricki jak backflip, superman zobaczymy niemalże nad naszymi głowami! Przed publicznością w Ustce zaprezentuje się czołówka polskiego dirt jumpingu wraz z Szymonem Godziek na czele. Dla wielu osób będzie to prawdopodobnie jedna z niewielu szans, by zobaczyć popularnego "Szamana" w akcji w naszym kraju. Takiej okazji nie można przegapić! Pozostali riderzy pokazów to: Filip Soczyński, Adam Glosowic, Marcin Rot.

Oprócz tego będziemy mogli spróbować sił w jeździe na pumptracku, ogromnych historycznych bicyklach czy skorzystać z porad zawodowych zawodników kolarstwa MTB w strefie Akademii Bezpiecznego Rowerzysty! Co więcej, nikt nie będzie potrzebował swojego sprzętu! Profesjonalne rowery i kaski będą czekały na każdego chętnego! Po ekstremalnych przeżyciach znajdziemy także chwilę na uśmiech i sztukę. Najpierw zaskoczą nas freestylowcy na bicyklach, którzy pokażą jak można "latać" na historycznych rowerach. Później przeniesiemy się w czasie i podczas humorystycznych spektaklów teatralnych dowiemy się jak powstały rowery i w jaki sposób ewulowały. Oczywiście nie zabraknie także Karal Friedricha Christiana, wynalazcy pierwszego jednośladu!
Źródło:https://www.facebook.com/events/201631287242418
 

  • OCEŃ

REKLAMA

}