competition_info=""

logo

Biegun: Ruchome Piaski

Gdynia 07.14

Podobnie jak w zeszłym roku w lato, zapraszamy na największy festiwal biegów z przeszkodami w północnej Polsce! ???????? 2 dni niesamowitych emocji, spektakularnych przeszkód, malowniczych widoków na trasie, dobrej zabawy oraz osiągania Bieguna swoich możliwości! ????

Tym razem przygotowujemy dla was 3km pętlę, którą będziecie mogli pokonać 1, 2, 3 lub 4 razy! Trasa tradycyjnie już zahaczy o przepiękną gdyńską plażę, ale jak się pewnie spodziewacie, tam również przygotujemy dla was mnóstwo atrakcji ????????

ZAPISY ➡ http://zapisy.sts-timing.pl/241/

14 LIPCA:
8:00 start fali ELITE
11:00 start fali I
12:00 start fali II
13:00 start fali III
14:00 start fali IV
15:00 start fali V

15 LIPCA 
10:00 bieg rodzinny 
12:00 sztafeta firm i drużyn sportowych
14:00 bieg z psem ‼NOWOŚĆ‼
+ dobra zabawa dla dzieci na mini torze przeszkód Stopek

DOŁĄCZAJCIE do wydarzenia i ZAPROŚCIE ZNAJOMYCH! ????

Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR, BigYellowFoot Adventure Team, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB - Małe Trójmiasto Biega, CrossElite, Padł Na Ryj Team czy Wild Team.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Kolibki Adventure Park Gdynia. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 10 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego - Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 8 lat mierzą swoje siły.
Źródło:https://www.facebook.com/events/159700858084433

  • OCEŃ

REKLAMA

}